Лийдс иска 20 млн. за Груев

Лийдс иска 20 млн. за Груев

Италианци следят национала ни

Бъдещето на Илия Груев в Лийдс е под въпрос, според медиите в Англия.

Националът на България е следен от редица клубове, сред които и такива от Серия А, според сайта Teamtalk.

Само преди дни стана ясно, че Груев е следен и от Борусия Дортмунд.

Сега британското издание твърди, че Лийдс вече е поставил цена на Груев от порядъка на 19,5 милиона евро.

Това е четири три повече от цената, която преди година платиха на Вердер за халфа - 6.5 млн. евро.

През изминалия вече сезон Лийдс не успя да спечели промоция за Висшата лига, след като загуби финалния плейоф срещу Саутхемптън.

Илия Груев-младши записа общо 35 мача за Лийдс и набързо се превърна в любимец на феновете.

След първоначалния период на адаптация българският национал се превърна в един от най-важните играч в тима на Даниел Фарке. 

Скамака: Направихме нещо изключително

Нападателят на Аталанта щастлив след продължаването в Шампионска лига

Барселона иска Алварес или Холанд

Шеф на клуба заяви, че може да бъде привлечен един от двамата

В Австрия: Клоп е пред раздяла с Ред Бул

Легендата обмисля напускане на поста си

Каземиро остава в Европа и след Юнайтед

Бразилският халф Каземиро иска да продължи кариерата си в европейския футбол, след като изтече договора му с английския Манчестър Юнатйед през лятото, съобщава The Sun.

Осимен обясни защо не се е радвал след гола си срещу Ювентус

Нападателят на Галатасарай Виктор Осимен обясни защо е отказал да демонстрира радостта си след попадението срещу Ювентус, с което гарантира класирането на турския гранд за осминафиналите на Шампионската лига по футбол.

Приходите във Висшата лига най-големи

Нов доклад на Европейската футболна централа (УЕФА) установи, че отборите от Висшата лига са се радвали на увеличение на приходите от телевизионни прави между 2014-а и 2024 година, почти колкото цялата останала част от европейския клубен футбол, пише агенция ДПА.