Лийдс преговаря с испанец за нов мениджър

Лийдс преговаря с испанец за нов мениджър

Вижте подробности

Лийдс Юнайтед иска да назначи испанеца Хави Гарсия за мениджър на отбора, съобщи в Туитър журналистът Фабрицио Романо. Клубът търси нов треньор, след като Джеси Марш бе уволнен в началото на месеца заради слаби резултати. В момента отборът се води от временния мениджър Майкъл Скубала.

Хави Гарсия е помощник треньор в Бенфика. Като играч Гарсия е играл за Реал Мадрид, Осасуна, Бенфика, Манчестър Сити, Зенит, Реал Бетис, Боависта и националния отбор на Испания. Специалистът няма опит като старши треньор.

Лийдс Юнайтед е 19-ти в английската Висша лига този сезон с 19 точки от 23 мача.

ОБЗОР: Завесата падна - Жирона и Майорка са аут от Ла Лига (ВИДЕО)

Барселона загуби след обрат във Валенсия, Реал завърши сезона със зрелищен успех

Педро се сбогува с Лацио с победен гол (ВИДЕО)

„Орлите“ обърнаха до 2:1 опашкаря Пиза в навярно последния мач на Маурицио Сари

Карик поздрави Арсенал и Артета за титлата във Висшата лига

Мениджърът на Манчестър Юнайтед не подценява последния мач за сезона срещу Брайтън

Байерн Мюнхен спечели за рекорден 21-ви път Купата на Германия.(ВИДЕО)

Герой за Байерн бе централният нападател Хари Кейн, който реализира хеттрик.

Барселона триумфира с Шампионската лига при жените (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона стана за четвърти път в последните шест години победител в Шампионската лига.

Шампионът Интер завърши наравно с Болоня в последния си мач за сезона в Серия А (ВИДЕО)

Полузащитникът на Интер Милан Федерико Димарко отпразнува наградата си за най-полезен играч на Серия А, като вкара гол срещу Болоня, докато силно промененият състав на „нерадзурите“ завърши 3:3 в последния си мач за сезона.