Лудогорец победи Динамо Минск в първия си мач в младежката Шампионска лига

"Орлетата" победиха съперника с 1:0 в Разград

Отборът на Лудогорец до 18 години победи Динамо Минск с 1:0 в първия мач между двата отбора от младежката Шампионска лига. Срещата се игра в Разград без публика заради забраната на УЕФА да има мачове в Беларус, а реваншът между двата тима е отново в Разград в неделя (8 октомври) от 18:00 часа.

Отборът на треньора Захари Сираков имаше териториално превъзходство в по-голяма част от срещата, но Динамо отправи повече опасни удари към вратата на разградчани. Малките "орли" все пак постигнаха ценния успех с попадение на резервата Никола Тодоров в 90-ата минута на мача.

Ако Лудогорец успее да елиминира съперника си от Беларус, в плейофния кръг преди груповата фаза ще играе срещу победителя от двубоя между словенския Марибор и германския Майнц.

Лудогорец игра в състав: Златомир Стоименов, Георги Караиванов, Симеон Шишков, Румен Павлов, Николай Николов, Никола Георгиев (46 - Никола Тодоров), Димитър Иванов (84 - Мартин Станчев), Християн Атанасов (66 - Раян Иванов), Александър Маринов (66 - Антонио Попов), Константин Димитров, Петър Кирев (46 - Йоан Йорданов)

В Турция: Ердоган поздрави Мъри и Гьозтепе

Президентът пожела успех на тима, воден от Стоилов

Анчелоти хвали резервите и летните попълнения

Треньорът на Реал коментира успеха с 4:0 над Гранада

Тен Хаг: Критиците ми не разбират от футбол

„Мисля, че има много хора, които виждат проблемите и са търпеливи"

Мадрид празнува: Връчиха титлата на Реал (ВИДЕО)

Столичани получиха 36-ия си шампионски трофей

Лудогорец ще е поставен в първите два кръга за ШЛ

Трагичният Юнайтед е опасен за „топчиите“

Логиката казва, че Арсенал трябва да унищожи съперника, но футболът може да изненадва

Милан си бетонира второто място след разгром над Каляри (ВИДЕО)

"Росонерите" победиха противника си с 5:1

Майнц шамароса здраво Борусия (Дортмунд)(ВИДЕО)