Луис Енрике доволен от дебюта на Кварацхелия

Луис Енрике доволен от дебюта на Кварацхелия

Старши треньорът на Пари Сен Жермен - Луис Енрике, коментира представянето на Хвича Кварацхелия в дебюта му за тима

“Тази среща беше трудна за дебют. Кварацхелия се представи добре, внесе много креативност в играта по фланга. Но като цяло всички наши нападатели могат да играят на всякакви позиции”, каза Енрике.

Кварацхелия направи асистенция при гола на Усман Дембеле в шампионатния мач срещу Реймс, което обаче не се оказа достатъчно и шампионите направиха равенство 1:1.

“Хвича започва да се разбира със съотборниците си и се запознава със стадиона. Това е началото на една връзка, която се надяваме да бъде много добра”, каза още Енрике.

В сряда на ПСЖ предстои последното изпитание в груповата фаза на Шампионската лига, където френският тим гостува на Щутгарт. Според букмейкъра Winbet тимът на Луис Енрике е фаворит в този двубой. Вероятността за победа на ПСЖ е 34,5 процента. Шансът за равенство е 35,1%, а за успех на Щутгарт 28,2%. 

 

Новият треньор на Челси вече е избран?

Наставникът на Страсбург се очаква съвсем скоро да стъпи в Лондон

Барселона и Борусия Дортмунд в битка за хърватски талант

Защитникът на Хайдук Сплит - Бранимир Млачич, е обект на интерес от страна на редица големи европейски клубове.

ОФИЦИАЛНО: Челси се раздели с Енцо Мареска

Мениджърът на Челси Енцо Мареска бе освободен от поста си, съобщиха официално от клуба.

БОМБА: Енцо Мареска аут от Челси

Наставникът на Челси Енцо Мареска се разделя със "сините", съобщава Фабрицио Романо.

Брахим Диас преподписва с Реал Мадрид до 2030 г.

Реал Мадрид постигна споразумение за удължаване на договора с халфа Брахим Диас, съобщава журналистът на Cadena SER Антон Меана.

Илия Груев срещу Ливърпул и с шанс да подобри рекорд на Бербатов

Футболната 2026 година във Висшата лига започва ударно с четири интригуващи мача, един от които с българско участие.