Магуайър не иска да си ходи от Юнайтед

Магуайър не иска да си ходи от Юнайтед

Защитникът е поставен в трансферната лиса, но се иска висока цена за него

Капитанът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър иска да остане в клуба и да се бори за своето място, въпреки че изгуби титулярната си позиция през миналия сезон.

Под ръководството на Ерик тен Хаг Магуайър започна само 16 двубоя във всички турнири като титуляр. Въпреки това централният бранител е води самостоятелна подготовка, като информациите са, че Магуайър е свалил килограми, за да подобри своята координация и бързина.

 

Хари Магуайър ще има важен разговор с Ерик тен Хаг, на който двамата ще решат бъдещото на 30-годишния бранител, към който има сериозен интерес от страна на Уест Хем, който е готов да плати между 20 и 30 милиона паунда за трансфера му, въпреки че желанието на английският национал е да остане на „Олд Трафорд“.

Наполи без проблеми срещу Фиорентина

Шампионът на Италия Наполи постигна убедителна победа с 3:1 при гостуването си на Фиорентина в късния двубой от третия кръг на Серия "А".

Челси изпусна победата над Брентфорд в 94-та минута (ВИДЕО)

"Сините" обърнаха резултата, но не успяха да спечелят

Мениджърът на Нюкасъл хвали дебютант

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау засипа с похвали Ник Волтемаде, след като германският нападател се разписа при дебюта си и осигури домакинската победа с 1:0 над Уулвърхямптън. По ирония на съдбата, това е и първата победа на "свраките" през сезона.

Игор Тудор: Работим с Аджич от 5-6 месеца

Луд мач, призна треньорът на Ювентус

Байерн отнесе  Хамбургер  с 5:0 (ВИДЕО)

Германският шампион Байерн Мюнхен не остави шансове на спечелилия промоция в Бундеслигата Хамбургер Шпорт Ферайн, като го победи с 5:0 на "Алианц Арена".

Тотнъм разби Уест Хем, столът на Греъм Потър се клати (ВИДЕО)

Томаш Соучек с червен картон

Голямо дерби в Италия - Юве срази Интер в мач със 7 гола (ВИДЕО)

Черногорски талант е големият герой за "Старата госпожа"

ПСЖ без Дембеле и Дезире Дуе срещу Ланс

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике подчерта, че за него е важно доброто здравословно състояние на Осман Дембеле и Дезире Дуе, които бяха контузени по време на мачовете на националния отбор на Франция миналата седмица.

Мъките за Абърдийн и Митов продължават

Тимът на българина остава без победа в Шотландия