Малага оглави класирането в Испания

Малага оглави класирането в Испания

Богаташите в Ла Лига победиха трудно Хетафе с 3:2

Богаташкият Малага оглави класирането в Примера дивисион след труден домакински успех срещу Хетафе с 3:2. Срещата бе много интересна, като възпитаниците на Мануел Пелегрини губеха с 1:2 до 88-ата минута, но не се предадоха и стигнаха до впечатляващ обрат.

 

Първото полувреме бе скучно, но за сметка на това второто бе истински спектакъл. В 55-ата минута Педро Леон вкара за Хетафе с воле извън наказателното поле. В 64-ата минута обаче Рууд ван Нистелрой изравни с глава. В 76-ата минута гостите отново излязоха напред в резултата. Резервата Мику вкара отблизо с глава.

 

Така се стигна до 88-ата минута, когато Енцо Мареска се възползва от грешка в защитата на гостите и отново изравни за Малага. В добавеното време Жулио Баптища със задна ножица донесе победата на домакините.

 

Малага е излезе начело във временното класиране преди изиграването на останалите срещи от кръга.

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон