Манчестър Сити не се отказва от Родриго

Манчестър Сити не се отказва от Родриго
Източник: БГНЕС

Бащата на крилото на Реал Мадрид Родриго проведе среща с представители на Манчестър Сити, на която те се опитаха да убедят бразилския футболист да премине при "гражданите“

Това съобщи журналистът Едуардо Инда за El Chiringuito.

Според източника срещата се е състояла преди няколко седмици. Представителите на Манчестър Сити предложиха на Родриго по-висока заплата от тази в испанския гранд, а също така дадоха гаранция, че той ще играе на любимата си позиция в нападение.

През този сезон бразилският нападател изигра 41 мача във всички турнири, в които отбеляза 13 гола и направи осем асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 100 милиона евро.

Национал на Англия арестуван за бой в бар

Посетител със счупен нос след сблъсък с Айвън Тони

Прогноза: Гол/гол на Интер - Ливърпул

Салах пропуска мача в Милано

Тотнъм остава без Дестини Удоджи до януари

Тотнъм няма да може да разчита на Дестини Удоджи до януари поради контузия в подколянното сухожилие, разкри мениджърът Томас Франк преди гостуването на Славия Прага в Шампионската лига.

Коул Палмър пропуска важен двубой в Шампионската лига

Ключовият полузащитник на Челси Коул Палмър ще пропусне предстоящия мач на тима от Шампионската лига срещу Аталанта.

Арне Слот няма представа дали Мохамед Салах ще играе отново за Ливърпул

Мениджърът Арне Слот няма представа дали Мохамед Салах е изиграл последния си мач за Ливърпул, след като египтянинът разтресе футболната общност в Англия с коментара си относно случващото се напоследък в клуба.

РЕШЕНО: Ливърпул гони Салах през януари

Вижте подробности

Как ще завърши авантюрата на Челси в Бергамо

“Сините” в търсене на важни три точки в Шампионска лига

Интер посреща разклатения Ливърпул в Шампионската лига

Девет сблъсъка под европейските прожектори тази вечер

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.