Манчестър Сити пак иска Пакета

Манчестър Сити пак иска Пакета

Бразилецът отдавна е трансферна цел за "гражданите"

Офанзивният полузащитник на Уест Хям Лукас Пакета може да премина в Манчестър Сити, съобщава "Football Insider".

Ръководството на Сити иска да подсили отбора с 26-годишния бразилец през следващия трансферен прозорец.

През лятото на миналата година "гражданите" направиха опит да привлекат Пакета, но сделката пропадна заради това, че халфът на лондончани беше разследван за незаконни залагания.

Пакета играе за Уест Хям от август 2022 година. През този сезон той участва в 34 мача на "чуковете" във всички турнири, като отбеляза 7 гола и направи 7 асистенции. Договорът му е до лятото на 2027-а.

Халфът има 44 мача за националния отбор на Бразилия.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.