Манчестър Сити със сериозен прогрес в преговорите с ПСЖ за Донарума

Манчестър Сити със сериозен прогрес в преговорите с ПСЖ за Донарума

През последните 24 часа двата тима са напреднали в разговорите

Манчестър Сити бележи сериозен прогрес в преговорите с Пари Сен Жермен за Джанлуиджи Донарума през последните 24 часа, съобщава Фабрицио Романо.

От Пари Сен Жермен са склонили сериозно да намалят своите финансови претенции за италианския вратар. Първоначално парижани искаха за него 50 милиона евро, но сега са готови да го продадат за около 30 милиона евро.

Самият Донарума вече договори личните си условия с „гражданите“.

До голяма степен обаче трансферът на Донарума на „Етихад“ зависи от продажбата на Едерсон в Галатасарай.

Ираола избира Ливърпул пред Леверкузен

И двата клуба искат испанеца

Норвегия се разправи с Швеция дори без Холанд и Йодегор

Норвегия победи Швеция с 3:1 в Осло в скандинавска контрола като част от подготовката на двата отбора за Световното първенство в САЩ, Мексико и Канада

Алегри прибира свой любимец и в Наполи

Смятаният за сигурен нов наставник на Наполи Масимилиано Алегри настоява клубът да привлече халфа на Милан Адриен Рабио, съобщава Николо Скира

Родри: Аз съм капитан на Испания и съм изцяло концентриран

Халфът на Манчестър Сити коментира интереса от Реал (Мадрид)

Атлетико няма намерение да се разделя с Алварес

Хулиан ще бъде футболист на клуба още дълги години, отсече президентът Енрике Сересо

Контузия на Карвахал отново го извади от игра

Капитанът на Реал Мадрид Дани Карвахал е получил контузия в стъпалото, съобщиха от клуба от Примера дивисион в събота