Манчестър Юнайтед обра наградите във Висшата лига

Манчестър Юнайтед обра наградите във Висшата лига

Тен Хаг и Рашфорд с призове за №1 на февруари

Наставникът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг и голмайсторът на тима Маркъс Рашфорд бяха определени за "Мениджър" и "Играч на месеца" за февруари в традиционната класация на Висшата лига на Англия.

Тен Хаг изведе "червените дяволи" до три победи и едно равенство в четири мача от първенството през миналия месец, като междувременно тимът спечели купата на Лигата и отстрани Барселона на 1/16-финалите на турнира Лига Европа.

За 53-годишния Тен Хаг това е втора награда за "Мениджър на месеца" след тази, която спечели през септември, когато отборът постигна две победи в два мача.

Рашфорд вкара пет гола в четирите мача на Манчестър Юнайтед през февруари, разписвайки се във всеки един от тях. За английския национал това е трето отличие през сезона и второ поредно, след като той бе отличен за най-добър и през януари.

По този начин 25-годишният голмайстор на Манчестър Юнайтед вече има четири статуетки в кариерата си, изравнявайки се с играчи като Денис Бергкамп, Тиери Анри, Пол Скоулс, Мохамед Салах, Джейми Варди, Алън Шийрър, Бруно Фернандеш и Франк Лампард.

Единствено Серхио Агуеро, Хари Кейн, Стивън Джерард, Кристиано Роналдо, Уейн Рууни и Робин ван Перси са били отличавани повече пъти от него.

Наградите за "Мениджър на месеца" и "Играч на месеца" се връчват във Висшата лига от 1994 година насам.

ПСЖ подписа със защитник на Борнемут

Носителят на Шампионската лига Пари Сен Жермен обяви официално, че е подписал договор със защитника на Борнемут Иля Забарни.

Феновете на Ман Юнайтед стопират протеста си

Привържениците на Манчестър Юнайтед отложиха протеста, който бяха планирали за предстоящия първи домакински мач от новия сезон във Висшата лига срещу Арсенал в неделя.

ПСЖ обяви нов звезден трансфер

ПСЖ привлече Илия Забарнийот английския Борнемут.

Вратарят на Манчестър Юнайтед поднови тренировки

Вратарят на Манчестър Юнайтед Андре Онана се завърна на тренировки след контузия в подколянното сухожилие, съобщава Manchester Evening News.

Челси започна активни преговори за Алехандро Гарначо

Ръководството на Челси започна активни преговори с Манчестър Юнайтед за привличането на аржентинския национал Алехандро Гарначо, съобщи журналистът Фабрицио Романо.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит