Манчестър Юнайтед вкара 4 и във втория мач на Тен Хаг (ВИДЕО)

„Червените дяволи“ обърнаха Мелбърн в контрола, играна пред над 70 000 зрители

Отборът на Манчестър Юнайтед победи австралийския Мелбърн Виктори с 4:1 в приятелска среща, част от подготвителното турне на английския гранд.

Мачът се игра пред повече от 70 хиляди зрители на стадион „Мелбърн Крикет Граунд“ в Мелбърн, Австралия.

Домакините поведоха още в петата минута с попадение на Кристофър Икономидис, но футболистите на Манчестър Юнайтед обърнаха до 2:1 в своя полза до края на първото полувреме.

Скот Мактоминей изравни за 1:1 в 43-ата минута, а в първата минута на добавеното време Антони Марсиал даде аванс на „червените дяволи“.

Маркъс Рашфорд, който замени Марсиал в началото на второто полувреме, бе точен за 3:1 в 78-ата минута, а в 90-ата Едмънд Лупанку си отбеляза автогол и оформи крайното 4:1 за Манчестър Юнайтед.

Така „червените дяволи“ вкараха 4 попадения и във втория си двубой със своя нов треньор Ерик тен Хаг, чийто дебют бе успехът с 4:0 над Ливърпул.

Старши треньорът на състава от Манчестър използва 21 футболисти в мача.

Следващият подготвителен двубой на Юнайтед ще е срещу друг английски тим Кристъл Палас отново в Мелбърн на 19 юли.

Ливърпул - Кристъл Палас 2:0