Манчестър Юнайтед включи наказания Антони в състава за сезона

Манчестър Юнайтед включи наказания Антони в състава за сезона

Вижте подробности

Манчестър Юнайтед включи нападателя Антони в състава за сезон 2023/2024 в английската Висша лига, съобщава официалният сайт на клуба.

На 10 септември "червените дяволи" отстраниха 23-годишния бразилец от тренировки заради обвинения в домашно насилие от няколко момичета. Играчът отрича да има вина.

Антони играе за Манчестър Юнайтед от август 2022 година. От началото на този сезон нападателят е участвал в четири мача, в които не е вкарал гол. За националния тима на Бразилия футболистът има 16 двубоя с два гола и две асистенции.

Киеза остава в Ливърпул

Федерико Киеза изглежда ще остане в английския Ливърпул и през следващия сезон, въпреки честите информации, свързващи го със завръщане в Серия А и интереса от страна на Атлетико Мадрид.

Лийдс обърна Ливърпул без Илия Груев

Българският национал Илия Груев-младши все още се въздстановява от травма на менискуса и не взе участие в контролната среща на Лийдс с Ливърпул, която се игра на стадион „Солджър фийлд“ в Чикаго.

Интер иска сръбски вундеркинд

Актуалният шампион на Италия по футбол – Интер (Милано), е започнал преговори с Цървена звезда (Белград) относно подписването на 18-годишния Василие Костов, съобщава Foot Mercato.

Национал на Норвегия се завръща в РБ Лайпциг

Вратарят Орян Нюланд ще заеме мястото на Петер Гулачи

Официално: Челси привлече аржентинец

Валентин Барко подписа със „сините“

РБ Лайпциг мотае Реал за Диоманде

„Биковете“ искат €120 млн. за котдивоарския национал