Манчестър Юнайтед взе уругваец от ПСЖ

Манчестър Юнайтед взе уругваец от ПСЖ

Вижте кой е той

Манчестър Юнайтед обяви трансфера Мануел Угарте. „Червените дяволи“ постигнаха споразумение с Пари Сен Жермен за правата на уругваеца още преди няколко дни, а вчера той пристигна на Острова и премина медицински прегледи.

От “Олд Трафорд” ще платят 50 милиона евро твърда сума плюс още десет под формата на бонуси. Угарте ще бъде шестото и последно ново попълнение на Манчестър Юнайтед, след като преди него в тима бяха привлечени Лени Йоро, Нусаир Мазрауи, Джошуа Зиркзее, Матайс де Лихт и Секу Конате.

Мануел Угарте е подписал договор до лятото на 2029 година с опция за още една година. Той не е регистриран и няма да може да вземе участие в дербито с Ливърпул в неделя.

„Невероятно е чувството да се присъединя към клуб от това ниво. Един от най-обичаните отбори в света. Проектът, който ми бе предложен от хората начело на клуба, бе изключително вълнуващ. Ще се жертвам и ще дам всичко за своите съотборници. Заедно ще се борим и ще печелим трофеи, за да издигнем клуба на онова ниво, което трябва да бъде“, заяви Угарте пред официалния сайт на клуба.

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид