Манчини отговори саркастично на Фъргюсън (+видео)

Манчини отговори саркастично на Фъргюсън (+видео)

„А той? Той не говори с четвъртия съдия никога", репликира италианецът

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини отвърна на сър Алекс Фъргюсън след снощната препирня между двамата по време на градското дерби, спечелено от „гражданите”. Шотландецът обвини своя колега, че опитва да повлияе на съдиите. Двамата влязоха в словесен сблъсък и бяха държани настрана един от друг от помощника на Сити Дейвид Плат и от четвъртия рефер Майк Джоунс през второто полувреме.
 
Фъргюсън реагира остро към резервата на „небесносините” Найджъл де Йонг за единоборството срещу Дани Уелбек, но в отговор получи също толкова силна реакция от Манчини. Двамата жестикулираха един срещу друг.
 
Наставникът на Юнайтед каза: „Той ръководеше мача през цялото време. Той говореше със съдиите. Той не може да се оплаква повече от реферите.”
 

Манчини отговори саркастично: „А той? Той не говори с четвъртия съдия никога. Разговарях с четвъртия рефер и тогава Фъргюсън ми каза нещо. Не знам какво. Отговорих му, но мога да разбера, защото в този момент напрежението беше високо.”  

Барселона ще продава Кунде

Барселона е готова да продаде френския защитник Жюл Кунде, съобщи Diario Sport

ОФИЦИАЛНО: Ман Сити счупи трансферен рекорд за Елиът Андерсън

Полузащитникът Елиът Андерсън преминава от Нотингам Форест в Манчестър Сити, съобщиха и двата клуба

Съперник на ЦСКА с рекордна оферта за нападател, отхвърлиха я

Съперникът на ЦСКА София в квалификациите на Лига Европа - Дери Сити, е отправил рекордна за ирландската футболна лига оферта на стойност 180 хиляди евро за голмайстора на Уотърфорд - Томи Лонерган.

Бивш треньор на ЦСКА пое Анортозис

Бившият треньор треньор на ЦСКА (София) Нестор Ел Маестро ще поеме кипърския Анортозис (Фамагуста) от новия сезон, съобщава сайтът 24sports.com.cy.

Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.