Мартинес притеснен за Еден Азар

Мартинес притеснен за Еден Азар

Той се надява, че скоро крилото ще заиграе по-често за "белия балет"

Националният селекционер на Белгия - Роберто Мартинес изрази съмнения относно физическото състояние на крилото на Реал Мадрид Еден Азар. От началото на сезона Азар има само четири мача, един гол и една асистенция за "лос бланкос", а в повечето случаи остава на скамейката и се появява като резерва.

"Трябва да се запитаме дали Еден Азар все още може да играе 90 минути", каза испанецът.

"Еден Азар остава важен играч за националния отбор, това е 100% сигурно. Според мен той остава един от най-добрите в света към момента. Той е футболист, който трябва да налага ритъма в мача още от самото му начало", смята Мартинес. Роберто Мартинес се надява ситуацията с Азар в Реал Мадрид да се промени в следващите седмици, за да бъде в оптимално състояние за Мондиала, който започва в Катар на 20 ноември.

ПСЖ взе вратаря на Лил

Пари Сен Жермен най-после постигна съгласие за трансфер на вратаря на Лил Люка Шевалие.

Манчестър Юнайтед договори нападател на Лайпциг

Манчестър Юнайтед договори трансфера на Бенямин Шешко от РБ Лайпциг, съобщава италианският журналист Фабрицио Романо

ПСЖ с рекордните 9 номинации за Златната топка

Малко повече от месец преди церемонията за "Златната топка", която ще се проведе в театър "Шале" в Париж, вече е известен списъкът с 30 номинирани играчи, обявен от организаторите.

ПСЖ, Барселона, Ливърпул, Челси и Ботафого си оспорват “отбор на годината”

Кой е най-добрият клуб през отминалата кампания?

Ето кои треньори ще спорят за наградата “Йохан Кройф”

Петимата най-заслужили специалисти за изминалия сезон

Поредно голямо име се отправя към Близкия изток

Душан Тадич вероятно скоро ще подпише договор с отбор от ОАЕ

Обявиха номинациите за наградата “Лев Яшин”

Висшата лига с най-много представители

Мадисън приключи сезона още преди да го е започнал

Тежък удар по амбициите на Тотнъм

Артета оправда загубата от Виляреал с наивни грешки

Испанецът разкритикува защитата на тима си