Мениджърът на Брайтън отказа на Челси

Мениджърът на Брайтън отказа на Челси

Вижте подробности

Мениджърът на Брайтън - Роберто Де Зерби не се интересува от работа в Челси и е отхвърлил предложението. Той е отдаден на работата си за "чайките" и се фокусира върху спечелването на Купата на Англия, пише журналистът Низаар Кинсела за "Evening Standard".

Брайтън ще се изправи срещу Манчестър Юнайтед на полуфиналите на ФА Къп. "Чайките" в момента са на 6-то място в таблицата на Висшата лига, на 7 точки зад четвъртия Тотнъм.

Беше съобщено, че Челси може да покани на треньорския пост Юлиан Нагелсман, Маурисио Почетино, Рубен Аморим, Оливър Гласнер, Луис Енрике или Лучано Спалети.

Лондонският клуб не иска да бърза с решението, но вече преговаря с представители на потенциални кандидати за треньорския пост. Челси не постави краен срок по този въпрос.

Георги Кабаков получи наряд за Лига Европа

Георги Кабаков е първият български футболен съдия, който получава назначение за международен мач през сезон 2026/27

Силвестър Джаспър със силен трансфер

Бившият младежки национал продължава кариерата си в Белгия

Ето колко публика събраха евробойците ни, Левски-Борац е най-посетеният мач

Двубоят ЦСКА - Карабах е бил най-посетеният домакински мач на български отбор от втория квалификациоен кръг на евротурнирите. Снощи на “Васил Левски” е имало 16 172 запалянковци

Мачовете на Левски сред най-посещаваните в Европа

Три от четирите мача на Левски в Европа досега са в Топ 11 на най-посетените в трите квалификационни кръга на Шампионската лига от началото на сезона в турнира.

Димитър Митов отново ще е №1 за Абърдийн

Димитър Митов отново ще носи екипа с номер 1 в Абърдийн през новия сезон 2026-2027, съобщават от шотландския клуб. 

Байерн вкара 15 гола на аматьори

Баварците изиграха традиционната контрола срещу Рота Егерн