Милиардер от Казахстан иска да инвестира в Интер

Милиардер от Казахстан иска да инвестира в Интер

Президентът на "нерадзурите" Масимо Морати съобщи, че търси нови варианти за привличане на капитали, в това число и от чужбина

Милиардерът от Казахстан Булат Утемуратов е готов да инвестира в италианския гранд Интер, твърди "Тутоспорт". Президентът на "нерадзурите" Масимо Морати съобщи, че търси нови варианти за привличане на капитали, в това число и от чужбина.

Според изданието, най-вероятен кандидат за инвеститор е 55-годишният Утемуратов, чийто бизнес обхваща банковата сфера, търговията с метали, телекомуникации и медии. Представители на милиардера на няколко пъти са забелязвани на тренировъчната база на Интер в последните месеци.

Състоянието на Утемуратов се оценява на 2,2 милиарда долара. Той е голям почитател на тениса и е президент на федерацията на Казахстан по тенис.

Футболист от Серия А се размина на косъм от фатален инцидент

Футболистът от Серия А Яел Трепи бе транспортиран по въздух до болница и настанен в интензивно отделение, след като за малко не се удави в плувен басейн, съобщава изданието „La Repubblica“

Хетафе преговаря с Ливърпул за халф

Хетафе е започнал преговори за привличането на полузащитника на Ливърпул Стефан Байчетич, като се „обсъжда формулата“ за евентуално завръщане на испанеца в родината му, информира Фабрицио Романо

Магуайър се надява Рашфорд да остане в Манчестър Юнайтед

28-годишният Рашфорд не е играл за родния си отбор от декември 2024-та

Реал (Мадрид) иска титуляр на Арсенал

Моуриньо одобри преговорите за трансфера на Субименди

Официално: Ювентус представи нов защитник

28-годишният колумбиец подписа договор до лятото на 2030-та

Борусия Д плаща €32 млн. за съотборник на Кирил Десподов в ПАОК

Янис Константелиас е юноша на ПАОК