Милитао е аут за две седмици

Милитао е аут за две седмици

Защитникът на Реал Мадрид се контузи с националния отбор на Бразилия

След тестовете, проведени на Едер Милитао, Реал Мадрид потвърди, че играчът страда от мускулна травма поради прекомерно натоварване на ректуса на бедрената кост на десния му крак.

Контузия, която по принцип ще го извади от терените за две седмици. Реал има доста проблеми в защита, като с контузии са още Дейвид Алаба и Хесус Вайехо, както и юношата на клуба Хакобо Рамон. Така единственият здрав централен бранител на мадридчани е Антонио Рюдигер.

Лудогорец почти уреди крило от Нови Сад

Лудогорец е в напреднали преговори за привличането на Петър Сукачев

Роганович преди мача в Пловдив: Неудобен съперник, но сме оптимисти

Защитникът на Черна гора с коментар преди мача с България

Лудогорец поставен при жребия и за плейофите в Лигата на конференциите

Разградчани с по-лесни съперници, ако преодолеят втория и третия кръг на пресявките

Официално: Ливърпул уволни Арне Слот

Мърсисайдци съобщиха, че в момента избират новия си треньор

Ювентус планира офанзива за Камавинга това лято

Ювентус следи ситуацията около халфа на Реал Мадрид Едуардо Камавинга и разглежда възможността да го привлече под наем

Изкуственият интелект каза кой ще спечели Шампионската лига

В навечерието на дългоочаквания финал в Шампионска лига между Пари Сен Жермен и Арсенал, изкуственият интелект вече произнесе своята присъда