Мирчо Димитров: Миланов иска да остане в ЦСКА

Мирчо Димитров: Миланов иска да остане в ЦСКА

Договорът на халфа изтича през лятото

 Георги Миланов иска да остане в ЦСКА Москва и ще подпише нов договор, ако ръководството на руския клуб му предложи, съобщи агентът на полузащитника Мирчо Димитров.

Миланов има контракт с отбора до лятото.

"Засега няма новини. От ЦСКА все още не са се свързвали с мен. Сега на Георги предстоят три лагера с отбора. Когато започне първенството, тогава може би ще обсъдим темата за новия договор", коментира Димитров.

"Георги се вълнува. Той има контракт за още шест месеца и ще го изпълни. Ако ни предложат нов договор, то той ще го подпише. Георги иска да остане в ЦСКА. Повече не мога да кажа", допълни агентът.

Миланов има право да преговаря и с други клубове, но на този етап това не е тема.

"Не искам да коментирам за интерес от други отбори. Няма и защо. Ако ЦСКА предложи договор, той ще остане. Ще изчакаме", каза още Димитров.

Официално: Байер Леверкузен привлече защитник на Ливърпул

Джарел Куанса подписа с "аспирините"

Ливърпул няма да продава Луис Диас

"Червените" са били категорични пред Байерн

Порто гони аржентинския си треньор

Португалският футболен клуб Порто се разделя със старши треньора Мартин Анселми след отпадането в груповата фаза на Световното клубно първенство.

Оливие Жиру подписа договор с Лил за една година

Нападателят Оливие Жиру подписа договор с Лил, съобщиха официално от клуба.

Християна Гутева дебютира на Европейското първенство за жени

Първото назначение на българската съдийка Христиана Гутева на Европейското първенство за жени ще бъде в утрешната среща (на 3-и юли) от група В на турнира между Белгия и Италия, която започва в 19:00 часа в Сион.

Виктор Гьокерес договори контракт с Арсенал до 2030 г.

Нападателят на Спортинг Лисабон Виктор Гьокерес се е договор за контракт с Арсенал, съобщава журналистът Николо Шира.

Атлетико Мадрид подписа петгодишен договор с Матео Руджери

Испанският футболен клуб Атлетико Мадрид подписа петгодишен договор с левия бек Матео Руджери

Кени Тете подписа нов договор с Фулъм

Кени Тете прие офертата на Фулъм пред Евертън и ще подпише нов тригодишен договор с английския футболен клуб, съобщава Sky Sports.

Шаби Алонсо увери, че Мбапе е все по-близо до най-добрата си форма

Старши треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо заяви, че Килиан Мбапе е все по-близо до най-добрата си форма преди четвъртфиналите на Световното клубно първенство, след като отборът му елиминира Ювентус с 1:0 на осминафиналите снощи.