Модрич хвърли бомбата: Искам да играя в Челси

Модрич хвърли бомбата: Искам да играя в Челси

"Искам да остана тук. Много съм щастлив в Лондон, както и семейството ми. Харесва ми градът", каза халфът.

Една от звездите на Тотнъм Лука Модрич хвърли бомбата в Англия, като каза, че иска да продължи кариерата си в Челси.

 

"Искам да напусна Тотнъм. Челси пък са страхотен тим, а аз искам да остана в Лондон", сподели хърватинът.

 

"Сините" вече отправиха една оферта за играча в размер на 22 милиона паунда, която бе отхвърлена с насмешка от Тотнъм. Модрич пък реагира на това с разкритието, че иска ново предизвикателство.

 

"Искам да се разделим с Тотнъм като приятели. Насладих се на времето си тук, но е време да погледна към друг тим", сподели хърватинът. "Имам договорка със собственика (Даниел Леви). Когато подписах новия си договор, той каза, че ако друг клуб ме поиска, Тотнъм ще обсъди офертата", продължи плеймейкърът.

 

Челси може да му предложи футбол в Шампионската лига и Модрич е въодушевен от тази възможност. "Челси е голям тим с амбициозен собственик. Те имат страхотни играчи и се борят за титлите във Висшата лига и Шампионската лига", смята Модрич.

 

От Манчестър Юнайтед също следят футболиста, но той иска да остане в Лондон. "Искам да остана тук. Много съм щастлив в Лондон, както и семейството ми. Харесва ми градът", каза още халфът. 

Диего Симеоне: Няма напрежение

Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне отхвърли слуховете за допълнителен натиск в опита си да спечели първия трофей от Шампионската лига

Давид Рая: Чакам този момент 14 години

Вратарят на Арсенал Давид Рая, който е един от хората с най-голяма заслуга за силния сезон на "артилеристите", обяви, че 14 години в Англия са го подготвили за предизвикателствата на този сезон

Решено е: Джон Стоунс си тръгва след 10 години в Манчестър Сити

Защитникът Джон Стоунс ще сложи край на дългогодишния си престой в Манчестър Сити след края на сезона в английската Висша лига по футбол, съобщиха от клуба

В Реал притеснени от много контузени

Реал Мадрид е обезпокоен от големия брой контузии, получени от футболистите на "белите" през последните два сезона, пише вестник Марка.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд