Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати
Източник: БГНЕС

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати

По всичко изглежда, че двете страни са готови на компромиси и най-вероятно сделката в крайна сметка ще се състои.

Двата клуба имаха разногласия относно заплатата на футболиста и колко от нея да бъде заплащана от Монако в периода под наем, в който 22-годишният Фати ще играе в тима от Княжеството.

От Барселона настояваха Монако да плаща 80% от заплатата на футболиста, но от Монако бяха категорично против. Именно поради тази причина преговорите бяха стопирани, но от днес те отново са подновени.

Очаква се договорът под наем да бъде за една година, като в него най-вероятно ще бъде включена клауза за откупуването на играча от френския клуб. 

Симеоне: Невероятно ентусиазирани сме

Диего Симеоне коментира прогресирането на неговия Атлетико Мадрид към 1/4-финалите в Шампионската лига.

Тудор: Трябва да продължим по този начин

Игор Тудор смята, че Тотнъм е направил всичко по силите си, за да отстрани Атлетико Мадрид. “Шпорите” успяха да победят “дюшекчиите” на “Тотнъм Хотспър Арена” в реванша с 3:2, но след тежкото поражение с 2:5 на “Метрополитано” в първия 1/8-финал преди седмица англичаните трябваше да напуснат Шампионската лига.

Ясни са четвъртфиналите в Шампионската лига

Вече са ясни всички четвъртфиналисти в Шампионската лига за сезон 2025/2026.

Рома и Болоня решават всичко в реванша на „Олимпико“

Седем мача-реванши от осминафиналите на Лига Европа ще се изиграят тази вечер

Тотнъм би за престиж Атлетико в реванша, отпадна с високо вдигната глава от Шампионската лига (ВИДЕО)

Отново имаше голов спектакъл

Байерн смаза Аталанта и в реванша, чака Реал (ВИДЕО)

Баварците този път биха противника с 4:1