Монако и Ница направиха зрелищно равенство (ВИДЕО)

"Орлетата" направиха пълен обрат с попадения на звездата си Марио Балотели, но в добавеното време Радамел Фалкао се разписа

Монако и Ница направиха зрелищно равенство 2:2 в мача си от 21-ия кръг на френската Лига 1.

„Монегаските” поведоха с попадение на Адама Диакаби (33) през първата част след пас на Кейта Балде. След почивката Марио Балотели (47, 68) вкара два гола за „орлетата” след асистенции на Сент Максим и Сери, за да направи обрата пълен.

Домакините натиснаха и в края на мача успяха да се спасят от поражение след гол на колумбийския нападател Радамел Фалкао (90+2).

След равенството Монако не успя да се върне на втората позиция и заема трето място с 43 точки, изоставайки на една от Олимпик (Марсилия) и на 10 от лидера ПСЖ. Ница остава на шеста позиция с 31 точки.