Монако преподписа с европейски шампион

Монако преподписа с европейски шампион

Жоао Моутиньо поднови договора си с монегаските

Португалският полузащитник Жоао Моутиньо продължи договора си с френския Монако с още две години и така вече е обвързан с тима до юни 2020-а година, съобщиха от клуба на страницата им Twitter.

Моутиньо играе за монегаските от 2013-а година, а през този сезон 31-годишният португалец е изиграл 36 мача във всички турнири и е вкарал едно попадение.

За националния отбор на страната си има повече от 100 мача, а също така стана и европейски шампион през 2016-а година, както и трети на първенството на континента в Полша и Украйна.

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон

Ван Дайк: Салах и Робъртсън не могат да се заменят

Капитанът на Ливърпул Вирджил ван Дайк говори за невероятния принос на Мохамед Салах и Андрю Робъртсън за отбора

Гуардиола с ултиматум към Сити

Испанецът хвали свой колега

В Испания все още треперят за Ямал

В Испания продължават да се притесняват относно младата си звезда Ламин Ямал, който се възстановява от контузия в лявото си бедро и вероятно няма да бъде готов за началото на Мондиал 2026, пише The Athertic

Де Дзерби: Искам трите точки на "Стамфорд Бридж"

Мениджърът на Тотнъм Роберто Де Дзерби говори преди утрешното гостуване на своя отбор на "Стамфорд Бридж" срещу Челси