Мрачни прогнози за състоянието на Алехандро Балде

Мрачни прогнози за състоянието на Алехандро Балде

Вижте подробности

Младият испански национал Алехандро Балде рискува да не играе повече за сезона, тъй като има реална възможност да трябва да бъде опериран, твърди "Марка".

Левият бек на Барселона има травма в задната част на дясното бедро, получена в изминалия двубой срещу Атлетик Билбао за Купата на краля.

Очакват се резултатите от последните му прегледи, след което ще се решава дали да има операция, или ще се заложи на консервативно лечение. При хирургическа интервенция ще са необходими около четири месеца за пълното възстановяване на Балде, което означава, че той няма да играе повече за Барса до края на сезона.

Много е вероятно това да означава, че заради липсата на игрова практика юношата на каталунците ще пропусне и Европейското първенство, което стартира в средата на юни.

Евентуално лечения без операция пък би го върнало на терена по-рано, но пък има сериозен риск травмата да "се обади" отново в някакъв момент.

Исак е обявен за най-добър играч на Швеция през 2025 година

Александър Исак спечели „Златната топка“

Гуардиола: Сега съм фокусиран върху Уест Хем

„След няколко дни ще играя голф с баща си - това е всичко“

Тиаго Силва може да се завърне в Челси

Бразилският защитник Тиаго Силва обяви официално намерението си да се раздели с Флуминензе и да се завърне в европейския футбол

Артета си пожела успех над Евертън за шестата годишнина в Арсенал

Мениджърът на футболния Арсенал Микел Артета иска да се поздрави с победа срещу Евертън за шестата си годишнина начело на тима

Слот е заровил томахавката със Салах

Напрежението около Мохамед Салах и бъдещето му в Ливърпул вече е в миналото

Барселона хвърли око на талант от Брюж

Барселона обмисля да привлече крилото на Брюж - Джеси Бисиву

Ибрахимович подписа професионален договор с Милан

Малкият син на Златан Ибрахимович - Винсънт, който е на 17 години, подписа договор с Милан и ще играе за втория отбор на "росонерите", редом до брат си Максимилиан, обявиха от клуба, цитиран от АФП

Алегри: Наполи се защитаваше по-добре

Старши треньорът на Милан Масимилиано Алегри изтъкна грешките в защита като основна причина за загубата с 0:2 от Наполи в полуфинала за Суперкупата на Италия

Бъдещето на Нойер става все по-несигурно

Вратарят може и да спре с футбола след края на сезона