НА КОСЪМ: Челси е много близо до Обамеянг

НА КОСЪМ: Челси е много близо до Обамеянг

Вижте подробности

Челси е съвсем близо до привличането на Пиер-Емерик Обамеянг, съобщи журналистът Фабрицио Романо в профила си във "Фейсбук". Лондончани са постигнали договорка с нападателя относно условия по контракта му.

Очаква се "сините" да платят около 15 милиона лири за правата на Обамеянг, който има опит във Висшата лига, след като носи екипа на Арсенал в продължение на четири сезона.

33-годишният национал на Габон премина през Борусия (Дортмунд), Сент Етиен, Лил, Дижон и Монако в своята кариера.

Байер Леверкузен си осигури заместник на Флориан Виртц

"Аспирините" подписаха с талант на Херта

Мхитарян за отменения гол: Ще нося спомена до края на живота си

Халфът на Интер Хенрих Мхитарян обявио, че ще носи завинаги в съзнанието си спомена за отменения си гол в първия полуфинал от Шампионската лига между Интер и Барселона, завършил при резултат 3:3.

Груев и Лийдс с победен парад

Илия Груев ще стане вторият български футболист, който ще дефилира с отбора си в открит автобус след успех в Англия. 

Индзаги: Представихме се страхотно срещу най-добрия отбор в света

Треньорът на Интере Симеоне Индзаги беше доволен от представянето на своя отбор срещу Барселона, но изрази и съжаление за отменения гол на Хенрих Мхитарян.

Флик: Финал преди финала

Ханзи Флик говори след равенството 3:3 на неговата Барселона в първия полуфинален мача срещу тима на Интер.

Рубен Аморим: Лига Европа няма да спаси сезона на Манчестър Юнайтед

Това е най-слабата кампания на „червените дяволи“ в ерата на Висшата лига

Реднап се извини за неуместна шега спрямо Томас Тухел

Пенсионираният треньор призна вината си

Валдано с много тежки критики по адрес на Реал (Мадрид)

Бившият играч, треньор и директор на "кралете" редовно коментира събитията около клуба

В Испания: Анчелоти иска да остане в Реал (Мадрид)

Очевидно специалистът не иска все още да си тръгва