Нагелсман е все по-близо до Тотнъм

Нагелсман е все по-близо до Тотнъм

Немският специалист е фаворит на Даниел Леви

Юлиан Нагелсман е все по-близо до поемането на Тотнъм, съобщава „Sky Sports”. Президентът на „шпорите“ Даниел Леви е категоричен за германеца и скоро трябва да има финални преговори.

Германският журналист Флориан Плетенберг твърди, че Нагелсман обича Тотнъм и го смята за голям клуб с голям потенциал. 

Единственото, което го притеснява, е колко ще участва в трансферите и формирането на политиката на клуба.
Германският гранд Байерн Мюнхен изненада доста футболната общественост, когато в края на март уволни 35-годишния Юлиан Нагелсман и го замени с Томас Тухел.

В момента Тотнъм е воден от втори временен мениджър след уволнението на Антонио Конте.

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден