Нападател на Брентфорд отказва да тренира с цел трансфер

Нападател на Брентфорд отказва да тренира с цел трансфер
Източник: БГНЕС

Нюкасъл проявява сериозен интерес към неговите услуги

Нападателят на Брентфорд Йоан Уиса е бесен на клубното ръководство и обмисля крайни действия като отказ да се завърне към тренировки с първия отбор, информира ексклузивно “Скай Спортс”. 28-годишният стрелец е обект на силен интерес от страна на Нюкасъл, но “пчеличките” вече отказаха една оферта за него в размер на 25 милиона паунда и са категорични, че той не е за продажба.

Именно тези действия и всякаква диалогичност от страна на шефовете на клуба относно неговото бъдеще е разочаровало изключително много играча. Той напусна подготвителния лагер на Брентфорд в Португалия в края на миналата седмица, за да се прибере на Острова и да обсъди бъдещето си с ръководството на лондонския тим, но тези разговори не са довели до промяна в позицията.

“Пчеличките” не искат да губят повече важни личности в своя тим, след като през това лято вече се разделиха с мениджъра си Томас Франк, който отиде в Тотнъм, Брайън Мбемо бе продаден на Манчестър Юнайтед, а досегашният капитан Кристиан Ньорго подписа с Арсенал. Уиса продължава да се надява, че от Нюкасъл не се отказали от интереса си към него и продължават да са склонни да отправят нова оферта. Междувременно “свраките” са в напреднали преговори с Бенямин Шешко от РБ Лайпциг.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала