Нападател на Монако аут за месеци

Нападател на Монако аут за месеци

Вижте кой е той

Монако обяви, че нападателят Бреел Емболо е скъсал кръстни връзки на коляното на тренировка и ще отсъства от терените няколко месеца.

Монегаските направиха това в момента, в който обявиха групата си за приятелския мач срещу Байерн Мюнхен по-късно през деня. Швейцарският национал ще се подложи на операция и може да започне тренировки чак през следващата пролет.

"Монако подкрепя изцяло футболиста в това изпитание", написа от клуба на официалния си сайт.

Вероятно Монако ще потърси заместник на Бреел Емболо, който през миналия сезон има 32 мача и 12 гола за отбора от Княжеството.

На 4 ноември 2014 година 17-годишният тогава Емболо вкара първия си гол в Шампионската лига за Базел при победата над Лудогорец с 4:0. 

Влахович се дърпа за Байерн, иска да остане в Ювентус

Нападателят на Ювентус Душан Влахович е склонен да удължи престоя си в Торино, като подпише нов краткосрочен договор, съобщава Gazzetta dello Sport

В Барселона няма да прибързват с лечението на Ямал

Барселона не иска да бърза с възстановяването на звездата си Ламин Ямал, съобщава каталунският вестник Спорт във вторник

НА ЖИВО: ПСЖ - Байерн Мюнхен 0:0

Следете тук първия 1/2-финал в Шампионската лига

Бруно Фернандеш изравни Кристиано Роналдо по участие в голове в Англия

Капитанът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш продължава да прави асистенция след асистенция през този сезон в английския елит, като поредното му голово подаване беше при снощната победа с 2:1 над Брентфорд

Скандалът със съдиите в Италия се разраства след нови разкрития

За да реконструира възможно най-добре създадената в последно време съдийска система, прокуратурата в Милано е призовала и изслушала общо 29 души – действащи и оттеглили се арбитри с минало в Серия А и Серия Б

Собственикът на Милан е одобрил плановете на Алегри за трансфери

Собственикът на Милан Джери Кардинале е дал зелена светлина за лятна трансферна селекция, която е в съответствие с желанията на наставника Масимилиано Алегри, пише “Гадзета дело спорт”