Наполи дава 50 милиона за трансфери през януари

Наполи дава 50 милиона за трансфери през януари

Изключително важно е да останем в Шампионската лига и след Коледа, за да бъдем атрактивни за топиграчите

Отборът на Наполи ще разполага с бюджет от 50 милиона евро за трансфери през зимната пауза, обяви президентът на клуба Аурелио Де Лаурентис. "Небесно-сините" са трети в класирането на Серия "А", на 4 точки от лидера Рома и на 3 от втория Ювентус.
 
"През януари ще трябва да похарчим още 50 милиона евро за нови играчи, ако искаме да продължим да се борим за целите си. Не е лесно да имаш успехи, ако не харчиш достатъчно пари и това е нещо, което трябва да приема. Изключително важно е да останем в Шампионската лига и след Коледа, за да бъдем атрактивни за топиграчите и Бенитес знае това", сподели пред "Il Mattino" Де Лаурентис. 
Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.

Кристъл Палъс загуби битката с УЕФА

Английският футболен клуб Кристъл Палас загуби обжалването пред Спортния арбитражен съд (КАС) и през следващия сезон ще играе в Лигата на конференциите, съобщава агенция Ройтерс.

Пак отлагат завръщането на Барселона на Камп Ноу

Две години минаха от началото на ремонтните работи на стадиона на Барселона "Камп Ноу", но завръщането на отбора ще почака още, твърди каталунското радио RAC1.

Слот иска Ливърпул да се стегне отзад

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот заяви, че отборът допуска прекалено много голове и трябва да се вземат мерки още до началото на сезона във Висшата лига следващата седмица.