Наполи дава Кавани на Манчестър Сити, ако получи Джеко

Наполи дава Кавани на Манчестър Сити, ако получи Джеко

Президентът Де Лаурентис призна, че се водят преговори с Манчестър Сити

Ръководството на Наполи е склонно да пусне звездата си Единсон Кавани в Манчестър Сити, но в замяна иска да привлече босненския нападател Един Джеко, пишат италианските медии. 

"В понеделник бях в Лондон, за да организирам снимките на филм за Стив Джобс. Изпратих спортния директор Рикардо Бигон на среща с представители на Манчестър Сити, на която да се проучат вариантите за трансфер на Кавани, тъй като Сити го иска от няколко месеца. Нашето искане в замяна е Джеко", каза президентът на Наполи и филмов продуцент Аурелио Де Лаурентис. 

27-годишният Джеко, който играе трети сезон за Сити, може да намали трансферната сума на Кавани, която е 63 милиона евро. Сити са склонни да платят 45 милиона евро за уругваеца. 

Агентът на Енцо Фернандес бесен след наказанието му

Истинска буря се разрази в Челси след решението клубът да отстрани Енцо Фернандес от първия си състав за два мача

Ливърпул остана без Алисон и за двата мача с ПСЖ

Ливърпул няма да може да разчита в скоро време на титулярния си вратар Алисон Бекер

Легендите на Италия ще се борят за президентския пост

Легендата на Ювентус Алесандро Дел Пиеро е фаворит за нов президент на Италианската футболна федерация след оставката на Габриеле Гравина

ПСЖ рестартира сезона в Лига 1 с победа (ВИДЕО)

Парижани надвиха Тулуза с 3:1

Българин напуска Байерн (Мюнхен) в края на сезона

34-годишният треньор вече разполага с няколко предложения за ново предизвикателство

Гатузо със силни думи след раздялата с Италия

„Правилно е да се направи път за нов човек незабавно“, посочи Рино