Наполи хиксира Торино преди реванша с Барселона (ВИДЕО)

Наполи хиксира Торино преди реванша с Барселона (ВИДЕО)

Шампионите на Италия не успяха да продължат победната си серия

Наполи пропусна да победи Торино в първи мач от 28-ия кръг на Серия А, като двата тима завършиха при равенство 1:1 в Неапол. Така партенопеите, които надиграха съперника си, събраха 44 точки на седмото място, докато „биковете“ са десети с шест по-малко.

Четвърт час игра след началото Хвича Кварацхелия получи подаване в наказателното поле и стреля незабавно към долния ляв ъгъл, но Ваня Милинкович-Савич демонстрира страхотен рефлекс и изби в корнер.

В 41-вата минута Рикардо Родригес стреля от обещаваща позиция от пряк свободен удар, но топката премина малко покрай десния страничен стълб.

Две минути след това Кварацхелия се извиси над защитниците на Торино и пласира мощен удар с глава в долния ляв ъгъл, но отново бе спрян от Милинкович-Савич.

В 61-вата минута се стигна до гол за Наполи. Марио Руи проби отляво и предостави великолепно центриране към Хвича Кварацхелия, който без да се замисли стреля към долния десен ъгъл и остави вратаря на Торино безпомощен – 1:0.

Радостта на партенопеите обаче продължи само две минути. След разбъркване при ъглов удар Антонио Санабрия бе забравен от защитата на Наполи и нанесе прекрасен удар със задна ножица, с който успя да изравни резултата – 1:1.

В 86-ата минута Хвича Кварацхелия реши да пробва късмета си от далечна дистанция и нанесе удар от около 25 метра, но Ваня Милинкович-Савич бе заел добра позиция и въпреки че нямаше добра видимост, успя да спаси.

В добавеното време на срещата Кварацхелия отново се пробва отдалеч с много прецизен удар, но Милинкович-Савич внимаваше и успя да избие в напречната греда.

Нападател на Милан ляга под ножа?

Сантиаго Хименес все още не е по-близо до завръщането си в Милан шест седмици след контузия на глезена и има информации, че може да се нуждае от операция

Исека си намери отбор

Бившият нападател на ЦСКА – Аарон Исека, отново има отбор

Тиаго Силва иска отново да играе в Европа

41-годишният бразилски защитник на Флуминензе Тиаго Силва може да се завърне в Европа, съобщава журналистът Фабрицио Романо в социалните мрежи

Аморим: Трябва да сме по-ефективни

Рубен Аморим коментира равенството 4:4 на водения от него Манчестър Юнайтед в срещата от 16-ия кръг на английската Премиър лийг

Белингам подкрепи Родриго

След победния гол на бразилеца за Реал (Мадрид) срещу Алавес

Барселона гледа защитник на Борусия (Дортмунд)

Бранителят е дал съгласие да премине на "Камп Ноу" през лятото

ПАОК отрече, че ще продава руснак

„Фьодор Чалов е важен играч за нашия отбор", пишат от клуба на Десподов

Манчестър Юнайтед и Борнемут спряха дъха с луд мач - 2 обрата и 8 гола (ВИДЕО)

Рекордни 40 удара към двете врати, греда, фрапантни пропуски и зрелищно 4:4

Нант продължава с опитите да намери път към спасението

"Канарчетата" вече смениха треньора си