Наполи иска двама от Ливърпул

Наполи иска двама от Ливърпул

"Червените" търсят 105 млн. за тях

Наполи проявява интерес към двама нападатели на Ливърпул - Дарвин Нунес и Федерико Киеза, съобщава "Ла Република".

Според източника, мърсисайдци искат да получат 105 милиона евро за двамата играчи. Отбелязва се, че Наполи може да направи оферта на Ливърпул следващата седмица. Старши треньорът на неаполитанците Антонио Конте е силно заинтересован от трансфера и на двамата нападатели.

Миналия сезон 25-годишният Нунес изигра 47 мача за Ливърпул във всички турнири, отбелязвайки 7 гола и правейки 7 асистенции. 27-годишният Киеза има 2 гола и 2 асистенции в 14 мача за английския отбор.

Бетис пропиля два гола срещу Реал Сосиедад (ВИДЕО)

Бетис постигна изключително важно равенство 2:2 като гост на Реал Сосиедад в мач от 35-ия кръг на Ла Лига.

Най-бързият гол в историята донесе ценна победа на Юве (ВИДЕО)

Ювентус постигна трудна, но изключително важна победа с 1:0 при гостуването си на Лече в двубой от 36-ия кръг на Серия „А“.

Гьозтепе на Мъри с важна победа, Галатасарай е шампион (ВИДЕО)

Отборът на Станимир Стоилов Гьозтепе (Измир) запази надеждите си да се класира за участие в турнира на УЕФА Лига на конференциите, след като спечели с 2:1 на своя стадион „Гюрсел Аксел“ срещу Газиантеп ФК в 33-ия кръг.

Луис Енрике: Нямаме търпение за финала в Будапеща

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике иска отборът му да се съсредоточи върху силен завършек на кампанията си във френската Лига 1, преди да насочи вниманието си към финала на Шампионската лига.

Атлетико загуби неочаквано от Селта в Мадрид (ВИДЕО)

Галисиций спряха серията си от 3 загуби като гости

Олимпик Марсилия отстрани Обамеянг – пръскал с пожарогасител

Стигна се до инцидент със служител, на който нападателят вече се е извинил