Наполи иска финансови гаранции от Галатасарай за Осимен

Наполи иска финансови гаранции от Галатасарай за Осимен

Сделката между двата клуба все още не е финализирана

Турският Галатасарай е отправил оферта за 75 милиона евро към Наполи за трансфера на нападателя Виктор Осимен, но сделката все още не е финализирана. Италианският клуб настоява за допълнителни финансови гаранции, които турският клуб все още не е предоставил, съобщава телевизия Sky Sport.

Въпреки забавянето, двете страни работят активно за осъществяването на сделката. Представители на двата клуба в момента са в Милано, за да се опитат да придвижат нещата напред.

Галатасарай е нетърпелив да си осигури услугите на нигерийския нападател за постоянно след успешния му период под наем, но Наполи действа предпазливо.

26-годишният футболист отбелязва 37 гола и подаде осем асистенции в 41 мача с екипа на турския гранд през изминалия сезон. Неговото представяне убеди ръководството на Галатасарай да настоява за постоянен договор.

Следващите няколко дни ще бъдат решаващи, тъй като ако Галатасарай предостави желаните от Наполи гаранции, сделката може да бъде финализирана бързо. Ако забавянето обаче продължи Наполи би обмислил други оферти за Виктор Осимен, особено от клубове от Висшата лига.

Педро Поро преподписва с Тотнъм

Десният бек Педро Поро продължи до 2031 договора си с английския футболен клуб Тотнъм, съобщава агенция ДПА

Арсенал по следите на национал на Мароко

18-годишният национал на Мароко - Аюб Бухади, е трансферна цел на английския шампион Арсенал

Защитник на Челси е поредният нов в селекцията на Реал Мадрид

Жозе Моуриньо гради защитата на “белия балет” от нулата

Халф си тръгва от Барселона

Марк Касадо е все по-близо до раздяла с Барселона през летния трансферен прозорец

Гвардиол реши да преподпише с Манчестър Сити

Един от най-важните защитници на Манчестър Сити Йошко Гвардиол е близо до подписване на нов договор с клуба, информира реномираният журналист Фабрицио Романо

Еден Азар надъха Белгия за Мондиал 2026

 „Фактът, че отборът на Белгия не е сочен за фаворит, ще позволи на националите да играят с повече свобода и самообладание“