Наполи освободи място за вратар на Челси

Наполи освободи място за вратар на Челси

Вижте подробности

Наполи ще изпрати под наем за един сезон в Специя вратаря Алекс Мерет. 25-годишният страж ще бъде принуден да напусне, за да може в Неапол да привлекат Кепа Арисабалага от Челси.

От Наполи искат силно Кепа, като се очаква той да бъде изборът за титуляр под рамката. Испанецът също ще играе като преотстъпен, което е добре за неаполитанците, тъй като английският клуб ще продължи да плаща 75 процента от заплатата му.

Двата клуба обаче все още преговарят за размера на бонусите. От Челси настояват за 1,5 милиона евро, докато италианците се опитват да ги намалят. От своя страна европейският шампион с Италия от UEFA EURO 2020 има едва седем мача за Наполи през миналия сезон, в които допусна шест гола.

Тен Хаг сменя Куман начело на Нидерландия

Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед и Аякс Ерик тен Хаг може да поеме поста селекционер на националния отбор на Нидерландия, според журналиста Николо Шира

Мбапе убеждава Олисе да дойде в Реал Мадрид

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе се опитва да убеди съотборника си от френския национален отбор Майкъл Олисе да се присъедини към „белия балет“, съобщава El Chiringuito

Германският футболен съюз иска Нагелсман да подаде оставка

Германският футболен съюз препоръча на Юлиан Нагелсман да се оттегли от поста селекционер на Бундестима, съобщава Sky Germany

Барселона ще продава Кунде

Барселона е готова да продаде френския защитник Жюл Кунде, съобщи Diario Sport

ОФИЦИАЛНО: Ман Сити счупи трансферен рекорд за Елиът Андерсън

Полузащитникът Елиът Андерсън преминава от Нотингам Форест в Манчестър Сити, съобщиха и двата клуба

Съперник на ЦСКА с рекордна оферта за нападател, отхвърлиха я

Съперникът на ЦСКА София в квалификациите на Лига Европа - Дери Сити, е отправил рекордна за ирландската футболна лига оферта на стойност 180 хиляди евро за голмайстора на Уотърфорд - Томи Лонерган.