Наполи представи първи нов при Конте

Наполи представи първи нов при Конте

Леонардо Спинацола премина при партенопеите

Наполи обяви официално трансфера на италианския национал Леонардо Спинацола от конкурента от Серия А Рома.

31-годишният футболист ще работи под ръководството на бившия наставник на националния тим на Италия, Челси и Тотнъм Антонио Конте. 

"Леонардо е горд, че е един от нас!", гласи съобщението в социалните мрежи на неаполитанците.

Спинацола, който има 24 двубоя за "Скуадра Адзура", беше основна част от тима, спечелил Евро 2020. Тогава той беше избран в отбора на турнира, но през това лято не попадна в състава на Италия за Евро 2024.

През последните пет сезона левият защитник бе част от Рома и спечели Лигата на конференциите през 2022 година под ръководството на Жозе Моуриньо. 

Спинацола започва кариерата си в Ювентус и спечели титлата в Серия А през сезон 2018/2019.

Стивън Петков: В новия ми отбор е топ ниво

Два мача за българина в Испания

Гатузо тръгва на обиколка преди ключовите плейофи

Селекционерът на Италия Дженаро Гатузо промени подготовката си за Световното първенство на пътя, посещавайки играчи в Саудитска Арабия, Лондон и Милано преди решителните плейофи през март

Нкунку: Франция има три отбора, които да спечелят Мондиала

Нападателят Кристофър Нкунку похвали съотборниците си в италианския Милан и заяви, че националният отбор по футбол на Франция може да бъде конкурентен на Световното първенство с три различни състава

Сръбските медии вече пратиха Влахович в Барселона

Кондиционният треньор на Сърбия Душан Илич е убеден, че националът Душан Влахович ще премине в Барселона като свободен агент през лятото, когато ще му изтече договорът на нападателя с Ювентус

Тухел може да поеме Нюкасъл след Световното

"Свраките" най-вероятно ще се разделят с Еди Хау

Компани: Луис Диас е машина

"Искаме да покажем какво е Байерн", каза треньорът на баварците