Наполи преговаря с Де Бройне

Наполи преговаря с Де Бройне
Източник: БГНЕС

Куп отбори искат белгиеца

 

Лидерът в Серия А Наполи опитва да убеди Кевин Де Бройне да акостира в Неапол. Договорът на халфа на Манчестър Сити изтича след края на сезона и няма да бъде подновен. 

От "гражданите" вече обяви, че нямат намерение да предприемат стъпки в тази посока и ще оставят играча да си тръгне без трансферна сума. 

Според трансферния експерт Джанлука Ди Марцио, спортният директор на лидера в Серия А Джовани Мана е бил в Манчестър в последните няколко седмици за разговори с играча относно "представяне на спортния проект" на клуба, както и "разбиране на неговите желания". Ди Марцио казва, че Де Бройне обмисля офертата заедно със семейството си и своите представители.

Интерес към 33-годишния халф на Сити има още от Астън Вила, както и от клубове в МЛС и Саудитска Арабия.

Междувременно, друг от играчите на Манчестър Сити в лицето на Джак Грийлиш, който не получава много шансове за изява в последните седмици, също е харесван от Наполи и наставника на "партенопеите" Антонио Конте, който е голям негов фен.

Петима искат да напуснат Манчестър Юнайтед, Куня взе №10 от Рашфорд

Манчестър Юнайтед започва подготовка за новия сезон в понеделник

Араухо започна тренировки преди всички останали в Барселона

Защитникът вече е започнал предсезонна подготовка

УЕФА глоби Челси с 20 милиона, а Барселона – с 15

Сериозни санкции за нарушаване на финансовия феърплей

Ендрик бистри бъдещето си в Реал Мадрид

Нападателят е разговарял с генералния мениджър

Салах: Невероятно трудно е да приема, че Жота няма да се върне

В четвъртък 28-годишният Жота и брат му Андре Силва загинаха в автомобилна катастрофа

Телата на Диого Жота и брат му пристигнаха в родния им град

Двамата загинаха в автомобилна катастрофа

В Испания: Родриго напуска Реал и подписва с Арсенал

След края на Световното клубно първенство

Стартът на подготовката в Ливърпул ще бъде отложен

От Ливърпул обявиха, че са отменили засега датата за старта на подготовката на отбора за новия сезон заради траура след трагичната смърт на нападателя на отбора Диого Жота, съобщи ДПА

Чалханоглу потвърди, че иска трансфер в Галатасарай

Турският национал Хакан Чалханоолу потвърди пред медиите в родината си намерението си да напусне Интер