Напуснал със скандал ЦСКА преговаря с клуб от топ 5 на Португалия

Напуснал със скандал ЦСКА преговаря с клуб от топ 5 на Португалия

Футболистът не страдал от липса на оферти

Напусналият със скандал ЦСКА-София Петрус Бумал обясни в интервю за Foot Mercato, че не страда от липса на оферти. Започнал кариерата си в Сошо, той има сериозен престой в България, играл за Литекс, а след това и за ЦСКА-София.

 

„Точно сега аз съм в контакт с отбора на Дижон и с клуб от топ 5 на Португалия, на който не искам да казвам името. Също така имам и някои разговори с отбори от френската Лига 2. Имам си приоритети, така че до 10-15 дни трябва да се разбере къде ще продължа кариерата си, заявява още Бумал.

 

Той си тръгна от ЦСКА-София, след като клубът изпусна срока да му предложи нов договор, което пък го направи свободен агент. След това Бумал даде скандално интервю, в което обвини ръководството на армейците, че е използвало заплахи, за да го убеди да остане в България.

Журналист ядоса Гуардиола с въпрос за бъдещето му

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола не скри раздразнението си от въпрос, свързан с евентуалното му напускане на клуба

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига