Натискат Де Хеа за нов договор с Манчестър Юнайтед

Натискат Де Хеа за нов договор с Манчестър Юнайтед

Предлагат на стража 350 хил. лири на седмица

Манчестър Юнайтед съвсем скоро ще подпише нов договор с Давид де Хеа, който ще превърне стража във втория най-добре платен играч на тима със заплата в рамките на 350 хиляди паунда на седмица.
 
Това ще го нареди веднага след Алексис Санчес, който в момента заработва по 505 хиляди паунда за същия период, съобщава на днешните си страници “Сън”. 
 
“Клубът е уверен, в техните очи това вече е решен въпрос. Желанието е всичко да бъде факт още преди световното първенство. Това трябва да бъде заявление, че Давид няма да ходи никъде”, заявява източник от клуба.
 
Сегашният договор на испанския страж е до следващото лято, но от “червените дяволи” имат клауза за неговото удължаване с година.
 
Въпреки това преговори между двете страни бяха започнати още преди месеци за неговото удължаване, за да бъде отхвърлена всякаква възможност да бъде Де Хеа да напусне. По сегашното си споразумение той прибира по 210 хиляди на седмица.

 

Дълговете на Манчестър Юнайтед преминаха границата от 1 милиард долара

Отчетите на клуба показват от къде са те

Мароко взе решение за контузения си ас Ашраф Хакими

Той се възстановява от контузия, но попадна в състава на родината си за КАН

Зимбабве ще бъде без двама от основните си играчи на турнира за Купата на африканските нации

Маршал Мунеци и Джордан Земура не бяха включени в състава

Легенда на Португалия приключи с футбола

Руи Патрисио взе трудното решение

НА ЖИВО: Лудогорец – ПАОК 1:1

Станич откри, Десподов изравни и не се зарадва в Разград, гледайте и следете мача тук…

Официално: Ерик Гарсия преподписа с Барселона

Гарсия е продукт на школата на Барселона

Интер с проблеми в защита

Ачерби аут до края на годината

Нова лоша новина за Реал (Мадрид)

Едер Милитао ще бъде извън терените около два месеца

Официално: Нант уволни треньора

Луис Кастро вече не е наставник на тима, мароканец поема временно отбора