Невероятно! Леверкузен запази непобедимата серия в 98-та минута (ВИДЕО)

Борусия Дортмунд беше на секунди от това, което никой не успя да направи този сезон

С гол в добавеното време Байер Леверкузен не позволи на Борусия Дортмунд да сложи край на впечатляващата му победна серия и двата тима завършиха наравно 1:1 в двубой от 30-ия кръг на Бундеслигата.

След като през първото полувреме не паднаха голове, в 68-ата минута Нейтън Тела си пое много добре топката в наказателното поле и отправи удар, но Грегор Кобел се справи с опасността.

Борусия Дортмунд успя да поведе в резултата в 81-ата минута, след като Никлас Фюлкруг стреля от движение и прати топката в левия ъгъл на Храдецки за 1:0.

В 89-ата минута Леверкузен остана с човек по-малко, след като Виктор Бонифас получи получи директен червен картон.

В осмата минута на добавеното време, въпреки че вече бе с 10 човека на терена, Байер успя да стигне до изравнителен гол. Флориан Вирц центрира от корнер, а Йосип Станишич надскочи защитата на вестфалци и се разписа с глава за 1:1.