Нидерландци ще свирят реванша на Левски с Айнтрахт

Нидерландци ще свирят реванша на Левски с Айнтрахт

Вижте кои съдии изпрати УЕФА на „сините“

Съдийска бригада от Нидерландия ще ръководи реванша от плейофите за влизане в групите на Лигата на конференциите между Айнтрахт (Франкфурт) и Левски, който ще се играе на 31 август от 21:30 часа в германския град, съобщиха от УЕФА.

Главен съдия на двубоя ще бъде Алард Линдхут, негови асистенти ще бъдат Роджер Хониг и Патрик Иниа. За четвърти рефер на двубоя е определен Сандер ван дер Ейк, който също е от Нидерландия.

До този момент 35-годишният Линдхут е ръководил само един мач на български отбор - европейската квалификация на националния отбор на България до 17 години с тима на Сърбия, в който малките "лъвчета" побеждават с 2:0 съседите преди близо две години като гости в Стара Пазова.

Тогава титуляр в тима на България е настоящият халф на Левски Асен Митков, който вкарва втория гол за българите.

До момента той е бил четвърти съдия на престижни мачове в Шампионската лига, като Байерн Мюнхен - Барселона (2:0), Челси - Милан (3:0), Атлетико Мадрид - Брюж (0:0).

Рашфорд се сбогува с Барселона

"Изключително съм благодарен на всички в клуба", заяви Рашфорд

Грийлиш обясни защо не е на лятното турне на Манчестър Сити

Грийлиш ще започне последния сезон от договора си с "гражданите"

Де Зерби намекна, че Тотнъм гласи нова трансферна бомба

Мениджърът на Тотнъм Роберто Де Дзерби разкри, че клубът подготвя нов голям трансфер

Винисиус иска огромен бонус, за да преподпише с Реал Мадрид

Бъдещето на Винисиус Жуниор в Реал Мадрид остава неясно заради високите финансови изисквания на бразилския национал, съобщава журналистът Пепе Алварес

Ненужен ащитник на Реал Мадрид се контузи

Бранителят на Реал Мадрид Раул Асенсио е получил контузия, обявиха официално от "лос бланкос"

Джон Стоунс вече е в Италия за прегледи в Интер

Централният защитник Джон Стоунс заяви, че е развълнуван от възможността да се присъедини към Интер