Николо Дзаниоло се завръща в Серия А

Николо Дзаниоло се завръща в Серия А

В момента той играе под наем от Астън Вила в Галатасарай

Фиорентина е започнал преговори с Галатасарай за трансфера на крилото Николо Дзаниоло, като той е свързан с потенциално завръщане в елита на Италия.

Астън Вила привлече Дзаниоло в началото на кампанията като плати 5 милиона плюс още 1,3 млн. евро под формата на бонуси за неговото преотстъпване, като в сделката има опция за откупуването му, която е фиксирана на 22,5 милиона евро плюс още 15,5 под формата на добавки.

24-годишният футболист не успя да впечатли през настоящия сезон в Астън Вила, като бирмингамци нямат намерение да го откупят от Галатасарай, който държи правата му. Италианският национал взе участие в 38 мача за Астън Вила във всички турнири, в които се отчете с три гола.

Сега Фиорентина ще се опита да привлече Дзаниоло под наем с опция за откупуване, но е възможно Галатасарай да не иска да преотстъпва още веднъж своя футболист. Вероятната сума, за която Фиорентина ще може да вземе Дзаниоло е наем, възлизащ на около 5 милиона евро и откупна клауза на стойност над 35 милиона евро.

Астън Вила ликува срещу Фенербахче и си подпечата 1/8-финалите

Астън Вила си осигури място на 1/8-финалите на Лига Европа, след като постигна много важна победа с 1:0 в гостуването си на Фенербахче

ПАОК и Десподов подчиниха Бетис и продължават напред в Лига Европа (ВИДЕО)

ПАОК с Кирил Десподов в редиците си постигна ключова победа с 2:0 над Бетис у дома и си гарантира най-малко участие на плейофите в Лига Европа

Атлетико Мадрид иска да привлече Гонсало Рамош

Атлетико Мадрид се интересува от нападателя на Пари Сен Жермен Гонсало Рамош, според Marca

В Челси са притеснени, че Рийс Джеймс може да си тръгне без пари

На „Стамфорд Бридж“ расте напрежението около бъдещето на една от звездите на отбора – Рийс Джеймс

НА ЖИВО: Рейнджърс - Лудогорец 1:0

Следете на живо тук сбъсъка на "орлите" в Глазгоу

Нотингам ще отърве Наполи от трансферен провал

Нотингам Форест се е съгласил на трансферна сделка за нападателя на Наполи Лоренцо Лука, според Фабрицио Романо