Нотингам Форест назначи Шон Дайш на мястото на Постекоглу

Нотингам Форест назначи Шон Дайш на мястото на Постекоглу

Елитният английски отбор Нотингам Форест официално назначи бившия мениджър на Евертън Шон Дайш за нов мениджър, обяви клубът от Висшата лига.

"Бившият играч от школата на Форест се присъединява към клуба с договор до лятото на 2027 г. и ще поеме първия си мач в четвъртък вечер, когато „червените“ се изправят срещу ФК Порто в Лига Европа“, се казва в изявление на Форест.

Форест остана без треньор в събота, когато отборът отстъпи с 0:3 от Челси и клубният собственик Евангелос Маринакис освободи Ангелос Постекоглу минути след последния съдийски сигнал. Бившият треньор на Тотнъм се задържа на поста само 39 дни и загуби шест от осемте си мача начело на англичаните.  

Реал Мадрид привлече нападател от Леванте

Реал Мадрид обяви привличането на нападателя Карлос Еспи от Леванте с петгодишен договор, предаде ДПА.

ТЪЖНА ВЕСТ: Почина Франко Барези

На 66-годишна възраст почина италианската легенда Франко Барези.

Треньорът на Карабах: Всички играчи на ЦСКА показаха качество (ВИДЕО)

Старши треньорът на Карабах Гурбан Гурбанов коментира отпадането на своя тим от Лига Европа след поражението от ЦСКА след изпълнение на дузпи.

ОБЗОР: Панатинайкос с равенство в Лигата на конференциите, чака ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Панатинайкос е следващият съперник на ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Панатинайкос ще бъде следващият съперник на ЦСКА 1948, след като гръцкият гранд преодоля с доста усилия унгарския Пакши във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Краев: Парирахме щурма на Лудогорец и ги елиминирахме (ВИДЕО)

Българският халф на Апоел Андриан Краев говори след отстраняването на Лудогорец