Нови два гола на Кейн - нова победа за Байерн Мюнхен (ВИДЕО)

"Баварците" не изпускат Леверкузен от погледа си след 3:0 над Щутгарт

Байерн Мюнхен победи Щутгарт с 3:0 в мач от Бундеслигата.Байерн поведе още във 2-ата минута. Лерой Сане даде успореден пас към Хари Кейн, който нямаше никакви проблеми да отбележи за 1:0.

В 8-ата минута Конрад Леймер пропусна златна възможност да отбележи втори гол, но топката бе избита в корнер. В 25-ата минута Ким Мин Джей отбеляза страхотен гол, след изпълнение на пряк свободен удар, като изпрати топката към долния десен ъгъл. Оказа се обаче, че има засада и голът не бе зачетен.

В 29-ата минута Сане надбяга защитата и стреля към долния десен ъгъл, но Александер Нюбел направи превъзходно спасяване.

В 37-ата минута Томас Мюлер намери Лерой Сане, но Сане изпрати топката до десния стълб. Малко преди почивката Нюбел спаси удар на Хари Кейн.

В даденото от рефера продължение на първото полувреме Томас Мюлер получи топката в наказателното поле и стреля по трева, като топката влетя в мрежата. След преглед с ВАР обаче стана ясно, че гол няма отново заради засада и полувремето завърши при резултат 1:0.

В 55-ата минута Байерн вкара второ попадение. Ким Мин Джей изпълни пряк свободен удар, а Хари Кейн с глава я вкара в мрежата за 2:0. След още 8 минути игра резултатът стана 3:0, като Ким Мин Джей бе на правилното място и отбеляза красиво попадение.