Нойер пред сензационно завръщане за Германия

Нойер пред сензационно завръщане за Германия

Вратарят обяви оттеглянето си от Бундестима през август 2024 г.

Вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер може да се завърне в националния отбор на Германия, съобщава "Билд".

Германският футболен съюз обмисля възможността да върне 38-годишния вратар във връзка с контузията на вратаря на Барселона Марк-Андре тер Стеген, който претърпя операция на коляното през септември 2024 г. и е аут до края на сезона.

Нойер обяви оттеглянето си от Бундестима през август 2024 г. Като част от националния отбор на Германия, вратарят стана световен шампион през 2014 г. и бронзов медалист от Световното първенство през 2010 г.

Днес Германия гостува на Италия в мач от Лига на нациите. Бундестима, според букмейкъра 8888.bg, е с шансове за успех от 35%. Тези на "адзурите" са 35.2%. Равенството е с шанс от 30%. 

Селтик с титла №55 в Шотландия

След победа с 5:0 над Дънди

Челси с крачка към ШЛ, удари Евертън с 1:0 (ВИДЕО)

Никълъс Джаксън донесе успеха на лондончани

Арестуваха фен на Барселона, счупил носа на привърженик на Реал

Високо напрежение преди „Ел Класико“ във финала за Купата на краля

В Испания: Мбапе резерва в „Ел Класико“

Реал и Барселона без голмайсторите си във финала за Купата на краля

Нов шок за Манчестър Юнайтед, титуляр аут за дълго

Почти сигурно е, че сезонът приключи и за Диого Дало

Комо и Челси искат Де Бройне

Халфът се разделя с Манчестър Сити през лятото

Борнемут си откупува стадиона, за да го разшири

„Виталити“ е най-малкото съоръжение във Висшата лига

Финал мечта за Купата на краля: Барселона срещу Реал

„Ел Класко“ приковава вниманието довечера

Краковия извършва промени заради Артур Платек

По всичко личи, че спортният директор на Ботев (Пловдив) Артур Платек кара последните си дни в клуба.