Нулев първи сезон за Роналдо в Ал Насър (ВИДЕО)

Нулев първи сезон за Роналдо в Ал Насър (ВИДЕО)

Ал Итихад вдигна титлата в Саудитска Арабия

Ал Насър завърши наравно с Ал Етифак като гост в 29-ия кръг на саудитската професионална лига. Въпреки това обаче сезонът за Кристино Роналдо и компания ще е нулев, тъй като Ал Итихад е новият шампион на Саудитска Арабия.

Възпитаниците на Нуно Ешпирито Санто са на първо място с актив от 69 точки, след като се наложиха с 3:0 над Ал Фейха. Ал Насър остана на три точки от Ал Итихад, но отборът на Кристиано Роналдо не може да догони шампионите, тъй като воденият от Нуно Ешпирито Санто тим има предимство в преките двубои.

В двубоя между Ал Етифак и Ал Насър Юсуф Ниакате изведе домакините напред в резултата в 43-ата минута, а Луис Густаво бе точен в 56-ата минута за Ал Насър. В 85-ата минута бразилецът отново порази целта, но попадението не бе зачетено. Така Ал Насър спечели точката и със сигурност ще завърши кампанията на 2-ро място, след като кръг преди края има 64 пункта.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала