Нюкасъл и Уулвс не излъчиха победител помежду си (ВИДЕО)

Нюкасъл и Уулвс не излъчиха победител помежду си (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха равенство с по един гол

Отборите на Нюкасъл и Уулвърхемптън завършиха при резултат 1:1 мача си от 26-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините влязоха по-добре в двубоя и още в 12-ата минута можеха да открият резултата, но ударът на Мигел Алмирон срещна лявата греда, след което бе успешно изчистена от противников футболист.

Десетина минути по-късно Алан Сен-Максимен все пак прати топката в мрежата на Уулвс, но попадението бе отменено заради засада.

След около половин час игра гостите се събудиха и най-накрая отправиха точен изстрел, но опитът на Педро Нето премина встрани от вратата.

В крайна сметка в 52-ата минута "свраките" поведоха с гол на Джамал Ласелес, който засече центриране на Райън Фрейзър и с великолепен удар отблизо изведе своя тим напред.

Двайсет минути по-късно Уулвс отвърна на удара и възстанови равенството с гол на Рубен Невеш, който засече центриране на Педро Нето и с удар с глава попари Дубравка.

В добавеното време на мача Фабио Силва отправи прострелен удар с глава, но стражът на Нюкасъл се намеси подобаващо и съхрани паритета.

Така двата отбора взеха по една точка, която не върши почти никаква работа на Нюкасъл, тъй като момчетата на Стив Брус остават опасно близо до зоната на изпадащите със своите 26 точки. Уулвс, от своя страна, имат 34 и са на 12-а позиция. 

Реал (Мадрид) взе решение за халф

Нико Пас остава в Комо

Карвахал е готов да се завърне в игра

Защитникът на Реал Мадрид Дани Карвахал заяви, че е готов за игра след повече от осем месеца отсъствие

Винченцо Монтела остава селекционер на Турция

Селекционерът на турския национален отбор Винченцо Монтела удължи договора си до края на 2028-а година

Милан обяви още един напускащ, двама халфа се връщат

От Милан обявиха раздялата с десния бек Алесандро Флоренци, който си тръгва като свободен агент след изтичането на своя договор

Двама контузени в лагера на Апоел БШ преди мачовете с Левски

Основен защитник продължи договора си със съперника на „сините“

ОБРАТ: Трансферът на Нико Уилямс в Барселона е блокиран

Преговорите между Барселона и звездата на Атлетик Билбао Нико Уилямс са в застой заради продължаващите финансови проблеми на каталунците, съобщиха редица испански издания

УЕФА изхвърли трети отбор от евротурнирите

Словашкият Дунайска стреда няма да играе в Лигата на конференциите

Пол Погба: Най-големите таланти в света са от Франция

Новият играч на Монако с любопитен коментар

Джони Еванс прекрати кариерата си, получи нова роля в Манчестър Юнайтед

„Искам официално да обявя оттеглянето си като футболист, не с тъга, а с гордост“, заяви защитникът