Нюкасъл унищожи Кристъл Палас (ВИДЕО)

Нюкасъл унищожи Кристъл Палас (ВИДЕО)

"Свраките" пред завръщане в Шампионска лига

Нюкасъл продължава да лети високо в Англия след внушително 5:0 над Кристъл Палас в отложен мач от 29 кръг на Висшата лига. "Свраките" прегазиха своя съперник още преди почивката, когато водиха комфортно с 4:0. 

Тон на домакинския триумф даде Джейкъб Мърфи (14'). В края на първото полувреме дойде и сериозния спад в играта на гостите от Лондон. В 38-ата минута Марк Геи си вкара автогол, а по ирония на съдбата същото се случи и в първия мач между двата тима. 

В добавеното време на получвремето феновете на "свраките" изживяха още две перфектни атаки -  Харви Барнс и Фабиан Шер (45+8') покачиха на 4:0.

Преди да е изтекъл и час игра дойде времето на Александър Исак (58'), отбелязал пореден гол през кампанията.  На "Сейнт Джеймсис Парк" гостите пък пропуснаха дузпа чрез Еберечи Езе.

В класирането Нюкасъл е 3-и с 59 точки, на 2 пред Нотингам и на 4 от Манчестър Сити. До края на сезона остават 6 кръга.

Край на сагата: Симеоне остава в Атлетико

Аржентинецът бе свързван с Интер

Бивш селекционер на Англия си намери работа на 78

Рой Ходжсън се завръща в професията

Каземиро: Наслаждавам се на престоя в Юнайтед

Бразилецът си тръгва след края на сезона

Реал Мадрид няма намерение да привлича Родри

Позицията на Реал Мадрид относно евентуален трансфер на Родри остава непроменена и испанският клуб все още няма намерение да подписва договор с халфа на Манчестър Сити, съобщава вестник АС в петък.

Ювентус прати съгледвачи за Левандовски

Италианският футболен гранд Ювентус изпрати свои представители в Полша, за да гледат нападателя Роберт Левандовски, който продължава да бъде свързван с тима от Серия А, съобщава „Гадзета дело Спорт“.

Косово мечтае за Мондиал 2026(ВИДЕО)

По-малко от десетилетие мина, откакто Косово за първи път игра в квалификационен мач за Световното първенство, а сега са на един мач от място на тазгодишните финали на Мондиала в Северна Америка, пише агенция Ройтерс.