Обамеянг иска да си тръгне от Челси

Обамеянг иска да си тръгне от Челси

Габонецът пристигна преди по-малко от два месеца

Обкръжението на Пиер-Емерик Обамеянг вече води преговори за трансфер, за да реши бъдещето му. Нападателят подписа с Челси в последния ден от летния трансферен прозорец, но неговият период на „Стамфорд Бридж“ може да не продължи дълго, като се смята, че Пари Сен Жермен е сред заинтересованите от габонеца отбори.

33-годишният Обамеянг вече има солиден опит в най-силните първенства, след като е играл в Испания, Франция, Германия и Англия. Скорошният му престой в Барселона продължи само няколко месеца, тъй като вече бившият мениджър на „сините“ Томас Тухел искаше да се събере с него, след като двамата работеха заедно в Борусия Дортмунд.

Германецът обаче беше уволнен от собственика Тод Боули дни след затварянето на прозореца, а на негово място дойде Греъм Потър. Първите няколко седмици след назначението на бившия наставник на Брайтън бяха положителни за Обамеянг, който отбеляза гол във всеки от последните два мача.

Все пак „Footmercato“ твърди, че „сините“ може и да не искат да задържат габонеца след края на сезона, когато ще му остава само една година от договора. Съобщава се, че вече са започнали разговори с ПСЖ, тъй като лагерът на нападателя се стреми да му намери изход от „Стамфорд Бридж“, ако Челси реши да не му гласува доверие и догодина. Решението може да се сведе до това как Обамеянг се представи този сезон.

Арсенал с трансферен удар по Тотнъм

"Артилеристите" посягат към Еберечи Езе

Треньорът на АЗ (Алкмаар) хвали Левски

Ние сме тук, за да вземем добър резултат преди реванша в Нидерландия

Ширър с критики към Исак

Само налива масло в огъня, обяви легендата

Прогноза: Бодьо взима аванс преди реванша с Щурм

Двубоят е от плейофите на Шампионска лига

Лоши новини за Арсенал: Хаверц с нова контузия

Травмата изважда германеца за неопределен към момента срок от игра

Коло Муани отказва оферти и чака Ювентус

Французинът е ясно решил да се завърне при “бианконерите”

Гуардиола разясни избора си за капитан на Ман Сити

Бернардо Силва ще носи капитанската лента през сезона

Официално: Рома привлече крило от Астън Вила

За първи път в историята на клуба за него ще играе футболист от Ямайка

Марсилия спазари втория побойник от съблекалнята

Джонатан Роу последва пътя на Адриен Рабио