ОБЗОР: Бетис с обрат в „Ла Лига“(ВИДЕО)

ОБЗОР: Бетис с обрат в „Ла Лига“(ВИДЕО)

Реал Сосиедад също спечели вкъщи с 2:1

Съперникът на Лудогорец в групите на Лига Европа - Бетис Севиля, постигна петата си победа в Ла Лига, след като направи обрат срещу Жирона за 2:1.

Каталунците поведоха в резултата още в седмата минута чрез Арнау Мартинес.

Новият национал на Испания Борха Иглеасиас успя да изравни от дузпа в 15-ата минута. Малко по-късно треньорът на Жирона Микел бе изгонен от пейката с червен картон.

В 71-вата минута Играесиас донеса пълния успех на тима от Севиля с прецизен удар в десния ъгъл извън наказателното поле. Бетис вече има 15 точки от 6 мача, като разделя второто място в класирането с Реал Мадрид.

В друг мач от първендството Реал Сосиедад се наложи над Еспаньол също с 2:1. Всичките попадения в срещата паднаха в първия половин час. Александър Сьорлот изведе баските напред в резултата, но Еспосито изравни почти веднага за Еспаньол.

Браис Мендес вкара втория гол за Реал Сосиедад, който се оказа и победен. Домакините събраха 10 точки и се изкачиха до осмо място в класирането. Еспаньол остава на незавидната 17-а позиция.

Райо Валекано е достигнал своя връх, заяви треньорът на тима

Треньорът на Райо Валекано Иниго Перес е категоричен, че испанският отбор е достигнал до върха на възможностите си по време на турнира Лига на конференциите. Мадридчани елиминираха Страсбург с общ резултат 2:0. 

Стана ясна причината за проблемите в Реал Мадрид

В Реал Мадрид се е развила токсична атмосфера след смяната на Шаби Аронсо с Алваро Арбелоа замени Шаби Алонсо, пише El Mundo.

Арсенал гледа към нападател на ПСЖ

Арсенал се интересува от нападателя на Пари Сен Жермен Брадли Баркола, съобщи Sky Sport Germany.

Треньорът на Фрайбург: Отиваме в Истанбул да направим последната крачка

Треньорът на Фрайбург Юлиан Шустер е доволен от себераздаването на футболистите и от класирането за финала в Лига Европа. 

Нотингам Форест горди от представянето си в Лига Европа

Мениджърът на Нотингам Форест Витор Перейра е горд от представянето на водения от него отбор в Лига Европа. 

Наше момче преподписва с Милан

Юношеският национал на България до 19 години Валери Владимиров, роден през 2008 година, ще подпише нов договор с Милан, съобщава Tuttomercatoweb.com.