ОФИЦИАЛНО: Джамал Мусиала подписа нов договор с Байерн

ОФИЦИАЛНО: Джамал Мусиала подписа нов договор с Байерн

Халфът остава при баварците до лятото на 2030 година

Полузащитникът Джамал Мусиала удължи договора си с Байерн Мюнхен до 30 юни 2030 година, съобщиха от клуба.

21-годишният германски национал се присъедини към баварците от академията на Челси през лятото на 2019 г. Той първо прекара известно време в кампуса на ФК Байерн, където направи стъпка до първия отбор и бързо се наложи на най-високо ниво.

"Наистина съм щастлив. Байерн е един от най-големите клубове в света. Направих първите си стъпки в професионалния футбол тук и твърдо вярвам, че можем да постигнем нещо голямо с този клуб през следващите години. Чувствам се като у дома си както в Мюнхен, така и в клуба с нашите страхотни фенове. Имаме много неща, които искаме да постигнем. Вълнувам се за всичко, което предстои", каза Мусиала пред официалния сайт на баварския гранд.

Мусиала има 193 мача за Байерн с 58 гола и 38 асистенции. 

Ливърпул продаде халфа Тайлър Мортън на Лион

Сделката може да достигна стойност до 15 милиона евро

Джоб Белингам не се притеснява от сравненията с брат си

Той тръгна по неговите стъпки и подписа с Борусия (Дортмунд)

Говорил ли е Роби Кийн с Бербатов за Лудогорец?

Треньорът на Ференцварош разкри дали се е допитал до своя добър приятел и бивш съотборник

Рексъм със сериозен удар, хвърли около 2 млн. паунда за Кийфър Мур от Шефилд Юнайтед

Симпатичният тим привлече опитния нападател

Милан най-накрая договори Ардон Яшари от Брюж

Дългоочакваното споразумение между Милан и Брюж за трансфера на халфа Ардон Яшари е факт, потвърди Фабрицио Романо

Лукман вече бойкотира Аталанта, защото не го пуска в Интер

Нападателят на Аталанта Адемола Луукман за втори пореден ден бойкотира тренировъчния процес в клуба, съобщават италианските медии

Вирц: За мен няма значение колко пари е платил Ливърпул, аз искам просто да играя футбол

Германският национал си пожела титлата от Висшата лига през дебютния си сезон

Дебютът на Погба за Монако се отлага

Има шанс той да дебютира чак през октомври

Пуснаха Партей под гаранция, ще може да играе в Ла Лига

На ганаеца му бяха повдигнати обвинения за изнасилване